Proekologiczne Gminy Polski
Bezpieczeństwo energetyczne budynków wielorodzinnych oraz jednostek samorządowych

Szanowni Państwo,

W związku z bardzo wysokimi cenami oraz braku na rynku paliw kopalnych, drewna oraz peletu, wychodzimy do Państwa z projektem wsparcia dla mieszkańców oraz jednostek samorządowych, celem uzyskania bezpieczeństwa energetycznego i obniżenia kosztów ogrzewania oraz energii elektrycznej.

Projekt przewiduje wsparcie dla budynków wielorodzinnych, wsparcie mogą otrzymać właściciele mieszkań ogrzewanych indywidualnie oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe ogrzewane centralnie a także jednostki JST.

Działania w ramach projektu PGP są realizowane kompleksowo przez Fundację i jej partnerów, tj.: od przygotowania wniosku o dotację, przez wykonanie, aż po rozliczenie inwestycji.

Projekt PGP realizujemy w następujących gminach:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.