W dniach 25-26 października odbyła się trzecia edycja największych w Polsce targów nowoczesnych technologii miejskich Smart City Expo Poland, w których mieliśmy przyjemność wziąć udział.

Targi Smart City Expo Poland, to jedyne w Polsce wydarzenie międzynarodowe, które całościowo podchodzi do zagadnień związanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii w usługach miejskich oraz w zarządzaniu miastem.

Tegoroczne targi zostały odwiedzone przez samorządowców, dyrektorów wydziałów inwestycyjnych, kadrę zarządzającą spółkami komunalnym, jak również przedstawicieli sektora prywatnego, z czego największą grupę stanowi przedstawiciele branży energetycznej, IT oraz deweloperzy i inwestorzy.

Ważną części towarzyszącą targom była dwudniowa konferencja tematyczna, w której udział wzięli samorządowcy oraz prelegenci z kraju i zagranicy – przedstawiciele firm dostarczających rozwiązania dla miast, a także naukowcy.

Przedmiotem konferencji była m.in. ekologiczna modernizacja transportu oraz infrastruktury transportowej, tworzenie Zielonych Miast, czy sposoby aktywnego przeciwdziałania przekraczania norm skażenia powietrza.

Aktualności

Podziel się z innymi:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
Print

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.