POL_gmina_Lututów_COA.svg

Burmistrz Gminy Lututów, wyraża pozytywną opinię nt. współpracy z Fundacją GlobalECO z siedzibą w Gdyni Al. Zwycięstwa 96/98, wchodzącej w skład Grupy GlobalECO.
Na przełomie 2019 roku Fundacja zorganizowała prezentację dla mieszkańców Gminy, dotycząca rządowych programów ekologicznych „ AgroEnergia” oraz „ Czyste Powietrze”. Obecnie realizuje wsparcie dla mieszkańców gminy w zakresie: – konsultacji i doradztwa w zakresie prawidłowego doboru rozwiązań, – pomocy w prawidłowym wypełnieniu wniosków aplikacyjnych do części programów, – wizji lokalnych i audytów nieruchomości u zainteresowanych uzyskaniem dotacji mieszkańców.
Współpracując z Fundacją GlobalECO potwierdzam, że w sposób rzetelny i terminowy zrealizowała proces informacyjny dla mieszkańców. Z przyjemnością polecamy Fundację GlobalECO, która posiada duży zespół doradców, daje poczucie bezpieczeństwa obsługiwanego wniosku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Wysoka jakość, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres usług to niewątpliwe atuty Fundacji GlobalECO.

Burmistrz Gminy Lututów- Marek Pikuła

Inne referencje:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.