800px-POL_Ustka_COA_1.svg

Gmina Miasto Ustka wyraża pozytywną opinie na temat dotychczasowej współpracy z Fundacją Dbamy o klimat z siedzibą w Gdyni 81 — 451 przy Al. Zwycięstwa 96/98/IVE/223, wpisaną do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sad Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000701818, posiadająca numery: REGON: 368634231, NIP:5862324358.
Fundacja jest naszym partnerem w zakresie propagowania proekologicznych rozwiązań energetycznych. W dniu 26 października br. Fundacja zorganizowała bezpłatny webinar dla mieszkańców Miasta Ustka, dotyczący dotacji i ulg na instalacje fotowoltaiczne, nowoczesne źródła ciepła oraz termomodernizacje budynków. Spotkanie zostało przeprowadzone w ustalonym terminie. Fundacja w sposób rzetelny i terminowy realizowała proces informacyjny dla mieszkańców.

Rekomendujemy Fundacje Dbamy o klimat, jako profesjonalnego wykonawcę tego rodzaju usług.

p.o. Burmistrza Bartosz Gwóźdź – Sproketowski

Inne referencje:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.