800px-POL_gmina_Lniano_COA

Wójt Gminy Lniano wyraża pozytywną opinię nt. współpracy z Fundacją Dbamy o klimat z siedzibą w Gdyni 81-538, ul. Olimpijska 2.

Działania Fundacji są działaniami o charakterze non profit. Fundacja jest naszym partnerem w ramach popularyzacji rządowych programów ekologicznych „Mój Prąd”, „AgroEnergia”, oraz „Czyste Powietrze”.

Na przełomie 2021 roku, Fundacja zorganizowała prezentację dla mieszkańców Gminy w zakresie programów dotacyjnych.

Mając za sobą dotychczasową współpracę z Fundacją Dbamy o klimat potwierdzam, że w sposób rzetelny i terminowy zrealizowała proces informacyjny dla mieszkańców. Biorąc pod uwagę fakt, że obsługa Fundacji jest kompleksowa, mogę z pełnym przekonaniem polecić jej pomoc każdej gminie i każdemu mieszkańcowi, który myśli o pozyskaniu dotacji w ramach ww. programów.

Wójt Gminy Lniano – Zofia Topolińska

Inne referencje:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja GlobalECO z Gdyni.